Tel.: 545 176 271

Cesta na letiště

Pro dopravu na rakouská a německá letiště můžete využít luxusní autobusy našeho partnera STUDENT AGENCY. Ceník a jízdní řády naleznete v dokumentech níže, pro rezervace prosím kontaktujte naše pracovníky.

Doprava vlastním automobilem však pro Vás bude jistě nejrychlejší a nejpohodlnější. Trasu na dané letiště si můžete naplánovat pomocí plánovače tras.
PARKOVÁNÍ NA LETIŠTÍCH
Ve spolupráci s našimi partnery nabízíme zajištění parkovaní na letišti Praha Ruzyně a na většině rakouských a německých letišť. V ceně parkování je rovněž zpáteční transfer z/na dané letiště.

Parkování na letišti Vídeň Schwechat

Na letišti Vídeň Schwechat Vám nabízíme za velmi výhodné ceny parkovací místa na venkovním parkovišti Parkplatz C nebo v parkovacím domě Parkhaus 4 (ceník zde). Naše ceny si můžete s těmi oficiálními porovnat pomocí kalkulátoru parkovacích poplatků.

Některé rakouské cestovní kanceláře nabízejí ke svým zájezdům parkování na svozovém parkovišti Mazur. Více informací zde.

Parkování na rakouských a německých letištích

Na rakouských a německých letištích nabízíme buď samostatné parkování nebo tzv. službu Park, Sleep & Fly, tj, výhodné parkování v letištních hotelích, kdy je v ceně jedné noci zahrnuto i parkování na celou dobu pobytu. Transfer z/na letiště je zajišťován buď přímo hotelem, nebo kyvadlovou dopravou. Pro vstup do on-line rezervačního formuláře našeho partnera Holiday Extras klikněte zde.

Parkování na letišti Praha Ruzyně
Pro cestující z letiště Praha Ruzyně doporučujeme využít služeb společnosti Alimine a.s. – Zaparkujte u letiště nebo Go parking s.r.o.. Kliknutím na vybranou společnost vstoupíte do on-line rezervačního formuláře.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ
cenik-platny-od-24.5.2010-2.6.2010.pdf (0.08 MB)
jizdni-radtimetable-a-29.7.2010-zmena-odjezdu-z-vidne-1500-od-1.pdf (0.12 MB)
jizdni-radtimetable-d-11.8.10-pridany-transfery-svk.pdf (0.11 MB)
jizdni-radtimetable-f-d-16.8.10.pdf (0.11 MB)
jizdni-radtimetable-ch-d-od-1.5.10-11.8.10-pridany-transfery-sv.pdf (0.13 MB)