Tel.: 545 176 271

Cestovní kanceláře

Cestovní kancelář optitravel

Cestovní kancelář optitravel s.r.o. byla založena v roce 2006 v Brně a dnes má po několika úspěšných letech na českém trhu kromě hlavní kanceláře v obchodním centru IBC v Brně také pobočku ve Zlíně. Cestovní kancelář optitravel s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 54944, a je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Etics ITP, s.r.o. CK optitravel se specializuje na prodej předních rakouských a německých cestovních kanceláří jako např. Gulet, ITS Billa, Neckermann, Thomas Cook, TUI s odlety z většiny rakouských a německých měst. Nabídku zahraničních cestovních kanceláří doplňují významné české cestovní kanceláře jako Alexandria, Čedok, ESO Travel, Exim Tours, FIRO-tour apod.

Kromě organizovaných zájezdů našich partnerů nabízíme i kompletní servis pro jednotlivce a firmy. Prostřednictvím rezervačního systému Amadeus, který umožňuje přímou komunikaci s leteckými přepravci, prodáváme letenky do celého světa. Dále zajišťujeme samostatné ubytování v hotelích všech kategorií a typů a díky zahraničním partnerům také pronájem rekreačních domů, bytů, apartmánů, soukromých vil a rezidencí. Nabízíme rovněž plavby lodí, a to jak námořní, tak říční, od většiny renomovaných lodních společností. Optitravel Vám nabízí možnost vystavení dárkového poukazu v libovolné hodnotě na úhradu jakéhokoli zájezdu z nabídky. Poukaz může obsahovat text dle Vašeho přání a je vytištěn na ruční papír.

Cestovní kancelář optitravel nabízí svým klientům také široké spektrum doplňkových služeb. Mezi ně patří pojištění, vízový servis, rezervace trajektů, mezinárodních autobusových jízdenek a zajištění vstupenek na různé sportovní a kulturní akce. Dále prodáváme parkovací karty na vídeňské letiště Schwechat za velmi přijatelné ceny a také výhodné parkování v letištních hotelích v Rakousku, Německu a na Slovensku, kdy je v ceně jedné noci zahrnuto i parkování na celou dobu pobytu.

Pracovníci na pobočkách v Brně i ve Zlíně mají bohaté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu. Díky dlouholeté a osvědčené spolupráci se zahraničními partnery Vám ušijí cestu na míru a rádi Vám splní jakékoli cestovatelské přání.